Albin Kurti mban konferencë të jashtëzakonshme, flet për taskën dhe qëndrimin e LDK-së

    Sot në orën 18:00 kryeministri i Kosovës, Albin Kurti pritet të mbajë konferenë të jashtëzakonshme.

    Kujtojmë se sot është paraparë të mbahej edhe mbledhja e qeverisë e cila është anuluar, ku sipas burimeve të GazetaBlic, mbledhja është paraparë të mbahej për heqjen e taksës.