‘Seksbomba’ e PDK-së, tregon të pasmet dhe gjoksin nga palestra

Aktorja, Arta Nitaj njihet për linjat e formësuara më të cilat ka marrë edhe famën.Në rrjete sociale, pothuajse çdoherë ekspozon pasuritë e saj trupore, shkruan GazetaBlic.Së fundi, sapo ka postuar në Instagram video duke ushtruar ku ka afruar kamerën afër barkut të saj po ashtu, Nitaj ka shfaqur edhe të pasmet dhe gjoksin.

Nuk është hera e parë që ajo publikon momente të tilla duke i ndarë me ndjekësit e saj.

Ndryshe, 22 vjeçarja jeton një jetë luksoze ku edhe arrin t’i kushtojë rëndësi vetes së saj gjithë kohës duke u kujdesur në maksimum. Arta, është njëra nga fytyrat e njohura publike e cila jo vetëm që ka një jetë super luksoze, ajo viziton shpesh Dubain dhe vende tjera super të shtrenjta dhe nuk dihet se nga kush financohet.