Ec e ndale këtë djalë – ERLING HALAND i shënon edhe Werderit

Është shënuar edhe goli i dytë në përballjen ndërmjet Werderit dhe Dortmundit.

Golin e dytë në këtë sfidë për Dortmundin e ka shënuar Erling Haaland në minutën e 66’të të takimit, shkruan Reporteri.net.

Haaland nuk ka të ndalur, ai po shënon në çdo ndeshje që skuadra e tij e zhvillon.

Rezultati aktual i takimit është 0:2.