Ja kur do të fillojë meçi mes Furyt dhe Wilderit

Dueli i shumëpritur e boksit ndërmjet Tyson Furyt dhe Deontay Wilderit do të zhvillohet mëngjesin e së dielës me orën tonë lokale.

Meçi do të fillojë diku rreth orës 5 ose 6 të mëngjesit.

Urrejtja mes tyre është e madhe, ndërsa në konferencën për media ishin të gatshëm të përlesheshin aty.