Limaj: Kurti do të mbahet mend si politikan që brenda ditës mashtron dhe gënjen

  Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj me një status në Facebook ka reaguar për heqjen e taksës nga kryeministri Albin Kurti.

  Sipas tij, konferenca e sotshme ishte skandaloze dhe se qëndrimi i kryeministrit Kurti nuk ishte serioz, transmeton Indeksonline.

  Për më shumë lexojeni postimin e plotë:

  Albin Kurti vazhdon me konferencën e radhës skandaloze, që nga dukja, serioziteti i temës e deri te qëndrimi i kryeministrit.

  Ai do të mbahet mend si një politikan që brenda ditës mashtron, gënjen, ndryshon qëndrimet dhe premtimet me të cilat ua ka marrë votën qytetarëve.

  Në konferencën e sotme gënjeshtrën e sikletin ai u mundua ta mbulojë me disa parulla as mish as peshk.

  Kaq për sonte.

  Për më shumë rreth kësaj teme, në ditët në vijim.